Shop roku 2018 Výpočtová a el. technika Shop roku 2018 Kancelárske potreby

Bez akých potrieb nemôže fungovať žiadna kancelária?

Kancelárske potreby sú nenápadnými, ale mimoriadne dôležitými pomocníkmi v každej kancelárii. Bez nich by ste si nemohli zapísať, čo vám práve napadlo, nepodpísali by ste faktúru od dodávateľa a nemohli by ste dať dokopy dva papiere. Poďte sa spolu s nami pozrieť, bez akých vecí sa nezaobíde žiadna moderná kancelária.

Kto správne archivuje, ten vždy nájde

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako vám dokážu zakladače spríjemniť život v kancelárii? Nič sa nevyrovná tomu, keď máte klientov zoradených podľa mena spolu so všetkými súvisiacimi materiálmi, alebo keď máte pokope všetky informácie o vašich zamestnancoch. Vďaka tomu viete vždy rýchlo nájsť presne to, čo potrebujete, a zároveň máte v kancelárii poriadok.

Ďalšími nutnosťami sú v kancelárii aj písacie potreby. Zvýrazňovače vám pomôžu lepšie čítať text a zvýrazniť pre kolegov to, čo je obzvlášť dôležité. Kvalitné pero vám zase umožní pohodlne a rýchlo písať aj bez toho, aby vás po chvíli bolela ruka.

Hrdinovia kancelárie sa volajú aj zošívačka a nožnice

Každý, kto niekedy zažil ten pocit, keď súrne potreboval niečo odstrihnúť a nevedel nájsť nožnice. Práve preto je dobré mať v kancelárii aj dva kusy, aby ste mali náhradu, keby ste tie svoje obľúbené náhodou nemohli nájsť. Rovnako je to aj so zošívačkou, ktorá taktiež patrí k nenápadným hrdinom kancelárie.

Nezabúdajte ani na poriadnu zásobu ďalších drobností, ako sú napr. spinky alebo spony na papiere. Je dobré mať pri sebe aj dostatočné množstvo stick-it papierikov, na ktoré si niečo zapíšete a môžete to potom nalepiť napr. kolegovi na stôl. Takéto papieriky existujú v množstve farieb aj veľkostí, takže si určite vyberiete ten svoj.

Ak často zabúdate, rozhodne by ste mali mať aj nejaký ten diár, či už to bude denný, týždenný alebo mesačný. Iba vďaka nemu si budete kedykoľvek vedieť spomenúť, aký e-mail a komu ste mali poslať alebo ktorej faktúre sa už končí splatnosť.

Je aj vaša kancelária poriadne vybavená? ☺ 

Súvisiace produkty

Súvisiace články

Najpredávanejšie produkty

Ing.Pavol Regina - "REGINA", Hattalova 12, Bratislava 831 03, +421244452110, shop@regina.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info