Shop roku 2018 Výpočtová a el. technika Shop roku 2018 Kancelárske potreby

Vianočné tipy na darčeky

Po skúsenostiach s kupovaním darčekov na posledné Vianoce ste si sľúbili, že ich budete riešiť už v októbri, je december a stále nemáte ani jeden. Nezúfajte. Na výber správneho darčeka ešte nie je neskoro. Aj v papiernictve je z čoho vyberať. Inšpirujte sa niektorým z našich vianočných tipov.

Tabuľa na stenu

Darček, vďaka ktorému budete mať plány na celý rok stále na očiach. Trochu si to spestrite. Magnetky už dávno nie sú len čierne. Tabuľa vám nepomôže len plánovať. Pohľadnica z dovolenky, fotografia z rodinného výletu, či stretnutia s priateľmi. Pekné spomienky vám spríjemnia aj ten najsychravejší deň. Kompletnú ponuku tabúľ, popisovacích, korkových, magnetických, sklenených nájdete na tomto odkaze.

Povedzte to perom

Máte doma bankára, riaditeľa, biznismena alebo niekoho, kto rozdáva podpisy na každú stranu? Kvalitné a reprezentatívne pero ho určite poteší. Vy ho poznáte. Dajte si záležať a vyberte pero, ktoré dotvorí jeho osobnosť. Nech je každému hneď jasné, s kým má dočinenia.

Diár na nasledujúci rok

Darček, v ktorom môžete zanechať kus seba. Zaznačte doň všetky dôležité termíny, na ktoré obdarovaný nemá zabudnúť. Zabijete tým dve muchy jednou ranou. Ponuka je pestrá. Veríme, že vyberiete ten najkrajší. Myslite na to, že niekoho bude sprevádzať počas celého roka. Všetky diáre nájdete na tomto odkaze. A určite neprehliadnite ani organizéry.

Fotoalbum a fotorámček

Máte v rodine niekoho, kto žije v zahraničí alebo často cestuje? Potešte ho výberom fotiek, ktoré nedostane nikto iný. Prelistovať fotoalbum a každý deň pozrieť na tváre ľudí, ktorých nosíte v srdci je balzamom pre dušu najmä vtedy, keď ste na kilometre vzdialení. Náš tip na fotoalbum nájdete tu.

Škola môže byť aj príjemná

S dobrou kalkulačkou ide rátanie ako po masle. Doplňte školskú výbavu USB kľúčom, podložkou pod myš a bezdrôtovou myšou, o ktorej vaše dieťa básni minimálne pol roka. Motivácia je základ. So správnymi pomôckami nebude učenie mučením.

Kreativite sa medze nekladú. Podporte ju

Patríte medzi klasikov, ktorí vianočné blahoželania posielajú poštou? Zaujalo vás niektoré z ponuky alebo máte vlastnú predstavu o tom, ako by malo vyzerať? Vyberte si z ponuky kreatívnych potrieb a vytvorte vianočné blahoželania a dekorácie podľa svojich predstáv. Pomôžu vám navodiť vianočnú atmosféru a svojim najbližším venujete naozaj originálny darček. Dekoračná dierovačka, či samolepky s vianočným motívom vám pri tvorbe pomôžu.

Máte doma malého maliara?

Podporte talent svojho dieťaťa a darujte mu olejový pastel, aby ukázalo, aký umelec sa v ňom skrýva. S kreslením ešte len začína, ale už teraz v ňom vidíte veľký potenciál? Popisovače Pilot sú na začiatok maliarskej kariéry ako stvorené.

To podstatné je vo vnútri, ale obal predáva

S výberom darčeka ste si dali záležať, nezabudnite ho pekne zabaliť. Baliaci papier, či darčeková taška s príhodným motívom tajomnú chvíľu predĺži. Pozorovať svojich milovaných, ako pomaličky odhaľujú, čo sa pod papierom skrýva je na nezaplatenie. Ozdobte ich stuhou. Vianoce sú predsa len raz v roku. Tak nech stoja za to!

Vianoce nie sú len o darčekoch

Ešte stále vám niečo chýba? Vôňa ihličia. Osviežovač vzduchu s vôňou Vianoc vyrieši aj tento problém. Z maličkostí sa predsa skladá svet. Na každom detaile záleží. Zapáľte sviečku a dozdobte sviatočnú tabuľu servítkami s vianočným motívom. Aby boli šťastné a veselé so všetkým, čo k Vianociam patrí.

Náš výber tipov na vianočné darčeky nájdete na tomto odkaze.

Ing.Pavol Regina - "REGINA", Hattalova 12, Bratislava 831 03, +421244452110, shop@regina.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info