Shop roku 2018 Výpočtová a el. technika Shop roku 2018 Kancelárske potreby

Nepodceňujte pitný režim. Po každej káve treba piť aj vodu

To, že v horúce letné dni netreba podceňovať pitný režim, je známy fakt. Vedeli ste však, že vedci prišli na to, že dehydrovaní ľudia počas horúcich letných dní menej myslia? Nepodceňujte preto nedostatok tekutín a doprajte ich sebe aj svojim zamestnancom.

Po káve by každý mal piť aj vodu

Každú kávu, ktorú vypijete počas dňa, by ste mali vyvážiť minimálne jedným pohárom vody. Zatiaľ čo pitie kávy je v kanceláriách národným športom, len málokto dodržiava aj správny pitný režim. Najmä v teplých letných dňoch ho ale netreba ignorovať a správne množstvo tekutín dopriať aj svojim zamestnancom. Výhodou je, že pitný režim môžete pre celú firmu zabezpečiť popri tom ako budete nakupovať kancelárske potreby. Vďaka našej ponuke nealko nápojov, džúsov, ovocných štiav a čajov.

Zdroj: Pixabay

E-shop Regina.sk ponúka bohaté možnosti hydratácie. Osviežia vás kvalitné džúsy a 100% ovocné šťavy od známych výrobcov. Pre tých, ktorí hľadajú bublinkové osvieženie máme v ponuke široký sortiment minerálnych vôd a nealko nápojov. Vyberte si ochutené alebo naturálne vody, podľa vašich preferencií.

Svoju myseľ môžete v lete naštartovať aj správne vychladeným energetickým nápojom Powerking, Red Bull, či Red Bull Tropical so sviežimi letnými príchuťami. Firemnú kuchyňu však môžete doplniť aj o zdravé snacky a pochutiny, ktoré vám dodajú energiu počas pracovného vyťaženia. V našej ponuke nájdete taktiež vybavenie kuchyne v prípade, že by ste potrebovali viac tanierov, pohárov, tácok, či príborov.


Obchod s kancelárskymi potrebami Regina pre vás funguje už viac ako 25 rokov. Sortiment papierenských produktov, kancelárskej techniky a tonerov dopĺňajú aj gastro produkty, drogéria, či elektro vybavenie pre vašu kanceláriu a obchodné priestory. Nakúpte u nás široký sortiment produktov pre vašu firmu. Nájdete nás na Hattalovej 12 v Bratislave alebo v online ReginaShope!

Ing.Pavol Regina - "REGINA", Hattalova 12, Bratislava 831 03, +421244452110, regina@regina.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info