Shop roku 2018 Výpočtová a el. technika Shop roku 2018 Kancelárske potreby

Keď grilovačka, tak by mala byť eko. Šetrite prírodu s týmito potrebami

Leto je v plnom prúde a tým pádom rovnako aj obľúbené grilovačky. Či ste zarytý mäsožravec, vegetarián alebo dokonca frutarián, na grile sa dá tepelne upraviť snáď všetko. Ak je aj pre vás lahodná zaúdená chuť tým, čo počas leta pravidelne a často vyhľadávate a zároveň radi odľahčíte našu planétu, máme pre vás skvelé riešenie – eko grilovacie potreby. 

Riady patria ku každej grilovačke 

Poznáte to – pred grilovaním treba zbehnúť do obchodu, nakúpiť želané suroviny na jedenie, nejaké tie omáčky k tomu a väčšinou nesmie chýbať ani nejaký ten riad. Každý, kto chce stolovať gustiózne, by mal staviť na poháre, taniere, misky, príbory a slamky na jedno použitie. Je tu však jeden podstatný rozdiel, ktorým môžete výrazne pomôcť udržaniu príjemného životného prostredia, a tým je použitie eko riadu

Náš BIO riad je vyrobený z biodegradovateľného plastu CPLA, ktoré sa dokážu úplne rozložiť. Priemyselným kompostovaním je možné ich rozložiť naspäť na produkty prírodného zloženia. Ak chcete mať aj z jedenia doslova prírodný zážitok, máme pre vás drevené príbory, ktoré sa dokonalo rozložia dokonca aj vo voľnej prírode. 

Nezabúdajte na pitný režim 

Niekto si ku grilovanému jedlu rád dopraje pohár vody alebo minerálky, iní si zase vychutnajú dobré pivko. Nech je vašou preferenciou čokoľvek, naliať si to môžete do rozložiteľného pohára. Tie spĺňajú rovnakú funkciu ako konvenčný jednorazový riad, ale taktiež sú priateľské k životnému prostrediu. Vybrať si môžete dokonca medzi plastovými alebo z tvrdeného papiera. 

Nezabudnite ani na unikátne rozložiteľné taniere vyrobené napr. z cukrovej trstiny, aby ste si vaše čerstvo ugrilované pochúťky mali z čoho vychutnať. ☺ Uvidíte, že aj grilované jedlo vám bude chutiť omnoho viac, keď budete vedieť, že ho jete zodpovedne. U nás navyše za najlepšie ceny.

Štítky:

Ing.Pavol Regina - "REGINA", Hattalova 12, Bratislava 831 03, +421244452110, shop@regina.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info